Profahmet elektronik

Elektronik Devreler ve PIC Uygulamalarım

Önemli Uyarılar

besmele

Hoşgeldiniz…

Öncelikle bana gösterdiğiniz iyi ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.  Lütfen aşağıdaki uyarıları mutlaka okuyunuz.

* Uygulamalarımın tamamı eğitim ve paylaşım amaçlı olarak kaynak kodlarıyla beraber yayınlanmıştır. Benden Ücret karşılığında herhangibi projeyi yaptırmayı kesinlikle teklif etmeyiniz,  asla kabul etmem ve bu konuyu içeren emaillerinizi dikkate almayacağım. Bir öğretmen olarak eğitimin ticarete dönüştürülmesine karşıyım.

*  Web sitelerimde yayınladığım tüm devrelerin yazılım ve tasarımı tamamen bana aittir. benden izin almadan kendi web sitenizde yayınlamayın ve ayrıca devre şemalarının üzerine site adresinizi kesinlikle eklemeyiniz, ancak ticari amaçla devrenin montajını kaynak dosyalarıyla beraber satışını yapmanıza izin veriyorum.

* Sitedeki uygulamaların hepisi denenmiştir ve kesinlikle sorunsuz çalışmaktadır. bazı devrelerin test videosunu ekledim.  çalıştıramadığınız durumlarda ben sorumlu değilim.  PIC kullanımı başlıbaşına tecrübe gerektirir. bu konuda acemi iseniz uygulamaya başlamadan önce deneyimli tanıdıklarınızdan yada uygun kaynaklardan bilgi edininiz.

* Benden herhangibi bir istekde bulunmadan önce dost sitelerimde arama yapınız. özel amaçlı projelerinizin tamamını benim yapmamı beklemeyiniz.  sadece takıldığınız konularda teknik destek verebilirim. ayrıca başkalarının yaptığı uygulamalar hakkında sorularınızı onun sahibine iletmeniz daha doğrudur.

* Şuanda aktif olarak MSN ve facebook kullanmıyorum. Lütfen bana buralardan yada dier sitelerdeki kullanıcı hesabımdan ulaşmaya çalışmayınız. sorularınız için  hotmail adresime email göndermeniz yeterlidir.  ayrıca benden adres ve telefon gibi kişisel bilgilerimi istemeyiniz.  bunu herkese vermeyi uygun görmüyorum.

* Yayınladığım uygulamaların ve bedava hostta kurduğum sitelerin amatörce olduğunun farkındayım ve kesinlikle gösteriş yapmıyorum.  bununla ilgili olumsuz eleştirileri asla hoş karşılamam.  bu nedenle bilgimi yorumlayan yazılar yazmayınız.  zaten profesyonel yaptığım uygulamaları yayınlamıyorum. şu var ki, amatör ve basit uygulamalar daha fazla ilgi görüyor ve eğitimde katkısı daha fazladır.

Tekrardan, bana saygı gösterenlere sonsuz teşekkür ve minnettarlığımı sunarım.

SAYGILARIMLA…

Reklamlar